K rock Football

The Teams – BFL Round 12

Saturday, June 18

Barwon Heads vs. Torquay @ Howard Harmer Oval, 2:10pm

Barwon Heads

NOT SUBMITTED

Torquay
B: Liam Findlay, Ben McNamara, Roscoe Holmes
HB: Billy Henderson, Max Hurley, Michael Croxford
C: Sam Caruso, James Darke, Ben Raidme
HF: Tom Grace, Dom Gleeson, Tom Diamond
F: Callum Currie, Paul McMahon, Cooper Heard
Fol: Mackenzie Burns, Sheldon Ham, Clay Page
Int: Oscar Lewis, Weylin Doyle, Unknown Unknown, Jacob Ireland

 

Geelong Amateur vs. Drysdale @ KFC Oval – Queens Park, 2:10pm

Geelong Amateur

NOT SUBMITTED

Drysdale

NOT SUBMITTED

 

Newcomb vs. Portarlington @ PlasterCom Oval – Grinter Reserve, 2:10pm

Newcomb

NOT SUBMITTED

Portarlington

To be selected from:
Stephen Walton, Isaac Holroyd, Samuel Beeston, Shane Wiffen, Jake Cummins,
Jack Rose, Matthew Farrell, Max Ruiter, Ryan Salvador, Jake Muscat,
Brock Wells, Floyd Goedemoed, Lachlan Hart, Tyler Cummins, Harrison Vella,
Kruze Goedemoed, Tom Benham, Lachie Williams, Max Jenkin, Nathan Smith,
Nathan Cini, Aaron Cini, Jack Benjamin, Nick Woodhams, Alexander Welch,

 

Ocean Grove vs. Anglesea @ Ray Menzies Oval, 2:10pm

Ocean Grove
B: Glenn Campbell, Rhys Hobbs, Mathew Di-Giusto
HB: Jake Wilkie, Harrison Dolley, Fletcher Keck
C: Dylan Moroney, Josh Horton, Tom Chalkley
HF: Harley Pearce, James Paterson, Nathan Down
F: Max Sutton, Edward Dayman, Jayden McHenry
Fol: Kye Annand, Connor Pickett, Cameron Marchbank
Int: Joshua Lange, Hamish Cunningham, Campbell Snookes, Fletcher Long

Anglesea

NOT SUBMITTED

 

Queenscliff vs. Modewarre @ Queenscliff Recreation Reserve, 2:10pm

Queenscliff

NOT SUBMITTED

Modewarre
B: Nat Matthews, Morgan Fenton, Lachlan Warburton
HB: Joshua Finch, Darby Schilder, Marcus Overman
C: Callan Farrell, Matty McKim, Lindsay Phillips
HF: Brendan Wemyss, Douglas Beames, Thomas Worpel
F: Connor Joseph, Tom Hornsey, Troy Anderson
Fol: Zack May, Oliver Butler, Jeremy Ollis
Int: Matthew Kasparian, Jack Beardsell, Joseph Peck, Jackson O’hanlon